Warszawski Klub Wodniaków PTTK

  • Zwiększ rozmiar czcionki
  • Domyślny  rozmiar czcionki
  • Zmniejsz rozmiar czcionki
Strona główna / Sekcja Motorowodna / Mistrzostwa Motorowodne 2017

Mistrzostwa Motorowodne 2017

Email Drukuj

 

W mistrzostwach Europy BRĄZ dla naszego klubowicza Michała Rogalskiego - Brązowy medal w klasie S-550 

FILM Z DRONA

BIEG ZWYCIĘSKI BOLID 19 MICHAŁ - YOUTUBE  03:42:55

BIEG 2 MIEJSCE BOLID 19 MICHAŁ - YOUTUBE 04:48:48

 

 

 

 

TAK MICHAŁ POKONUJE LITWINA W PIERWSZYM BIEGU - DYNAMIKA ZDJĘCIA ODDAJE POZIOM EMOCJI JAKICH DOSTARCZYŁ NAM NASZ KOLEGA

 

 

 

Na tafli Jeziora Żnińskiego Małego ponownie zmierzyli się

najlepsi europejscy zawodnicy, tym razem

w klasie OSY 400, S-550

i czterech innych klasach.

 

 


Przez cały weekend oprócz motorowodnych potyczek na widzów  czekało wiele dodatkowych atrakcji - koncerty, pokazy ... sporty motorowodne Michał Rogalski


 

 

michał rogalski   zawody motorowodne żnin 2017

 

Link wyniki

 

W Mistrzostwach  brał udział  kol. Michał Rogalski. Piecze techniczną nad jego bolidem trzymali wieloletni, doświadczeni mechanicy: Jacek Rogalski i Michał Rudnicki.

Poniżej zamieszczamy informacje dające wgląd z czym mierzył się nasz klubowy kolega.

Jemu nie straszne są  prędkości 110 km/h i więcej ..

Osiągnął niewątpliwie sukces, choć szanse na główne trofeum były w zasięgu ręki. Widać to w pierwszym biegu (patrz: film z drona) gdzie Michał zwycięża z Litwinem. W drugim biegu zajął drugie miejsce. W trzecim awarii uległ silnik. Ach .... gdyby tak wspólnymi siłami klubowymi bardziej pomóc Michałowi jestem pewny, że stanąłby najwyżej na pudle. Dla WKW taka renoma spłynęłaby przecież na każdego klubowicza. Czyż nie warto powiedzieć na spotkaniu ze znajomymi, że należę do klubu razem np. z Mistrzem Europy? (na razie możemy powiedzieć w takim wypadku ... z Brązowym Medalistą).  Byłem na zawodach na miejscu, poczułem i widziałem jak blisko był upragnionego medalu. Była to dla mnie niesamowita przygoda i zachęcam wszystkich Motorowodniaków do zainteresowania się pasją ścigania. Michał ma pasję, a ja się już zaraziłem. Uważam że warto, a dlaczego ? - opiszę w relacji kilku artykułów, na temat motorowodniactwa wyścigowego.