Warszawski Klub Wodniaków PTTK

  • Zwiększ rozmiar czcionki
  • Domyślny  rozmiar czcionki
  • Zmniejsz rozmiar czcionki
Strona główna / Aktualności / Otwarcie Sezonu Nawigacyjnego 2013

Otwarcie Sezonu Nawigacyjnego 2013

Email Drukuj

Uroczyste otwarcie sezonu nawigacyjnego 2013 odbyło się w dniu 18 maja. Tym razem z większą pompą niż zazwyczaj, gdyż świętowaliśmy również 60 – lecie istnienia naszego Klubu. Wciągnięcia flag na maszt dokonał w tym roku wyjątkowo odmłodzony poczet.

Po tym tradycyjnym akcencie Klub otrzymał z rąk przedstawicieli WOZŻ pamiątkowy medal a od Oddziału Stołecznego PTTK pamiątkową statuetkę (prezentujemy w holu budynku klubowego).

Licznymi odznaczeniami ze strony WOZMiNW i PZMiNW wyróżniono również najaktywniejszych członków naszego klubu. Po części oficjalnej goście oblegli tłumnie grill przy, którym niezłomnie trwali nasi stali ochotnicy – Krzysztof „Gary” Końca i Konrad Znajewski.

Pogoda tym razem nas nie zawiodła, zimne piwo cieszyło się niezmiennym powodzeniem a kapela „Bory” dała porywający koncert. Dzieci realizowały się artystycznie w konkursie plastycznym pt „Rzeka”. Efekty przeszły najśmielsze oczekiwania jury które hojną ręką rozdzieliło nagrody – same pierwsze miejsca! Efekty prezentujemy poniżej oraz w świetlicy klubowej.

Kulminacyjnym punktem imprezy stał się imponujący jubileuszowy tort przygotowany przez firmę „Grzybki”.

Mamy nadzieję że w równie miłej atmosferze upłynie nam tegoroczne zamknięcie sezonu na które już wszystkich członków klubu zapraszamy.

Poprawiony: piątek, 27 września 2013 08:44  

Kto nas odwiedza

Naszą witrynę przegląda teraz 2 gości 

Komunikaty